Kontakta oss

Kontoret

Vill du komma i kontakt med oss inom rekrytering, försäljning, ledning eller admin?

För förfrågningar kring konsulttjänster avropa@it-huset.se
För administrativa frågor admin@it-huset.se

Välkommen att ringa oss på 08-402 24 70

Hör av dig till oss

Gunilla Lindestreng Rekrytering & event 070-696 71 97 gunilla.lindestreng@it-huset.se
Björn Stålberg Rekrytering & försäljning 070-811 16 51 bjorn.stalberg@it-huset.se
Sara Hvatz Försäljning 070-520 40 43 sara.hvatz@it-huset.se
Maria Berg Vice vd & försäljning 070-979 09 27 maria.berg@it-huset.se
Svante Kumlien Rekrytering & försäljning Uppsala 072-079 65 41 svante.kumlien@it-huset.se
Olof Larsson Vd & försäljning 070-835 02 59 olof.larsson@it-huset.se
Jonas Hermansson ELDSJÄL ledning, analys & kvalitet 072-560 03 13 jonas.hermansson@it-huset.se
Greger Klockare ELDSJÄL arkitektur & moln 070-570 02 58 greger.klockare@it-huset.se
Tobias Löfstrand ELDSJÄL UX, app- & frontendutveckling 070-983 72 27 tobias.lofstrand@it-huset.se
Tina Lindh Ekonomi & administration 08-402 24 70 tina.lindh@it-huset.se
Johanna Nygren Administration & kontor 08-402 24 70 johanna.nygren@it-huset.se

Hitta till oss

Stockholm

Saltmätargatan 9 113 59 Stockholm

Loading...

Uppsala

Fasanvägen 10B 756 53 UPPSALA